Turizam PDF Ispis E-mail

Što se tiče turizma, LD "Jelen" Hercegovac već dugi niz godina organizira lovove na krupnu i sitnu divljač, na koje dolaze lovci iz različitih krajeva naše zemlje, ali i Italije. Uz lovni, na području općine razvijen je i ribolovni turizam. Od nedavno i PK "Slikari" svim zainteresiranima nudi mogućnost posudbe opreme i igre paintball-a na poligonu u Hercegovcu.

Općina Hercegovac je uz Garešnicu i Veliku Trnoviticu dio Turističke zajednice Sjeverna Moslavina. Pod ovom zajednicom na području općine iz godine u godinu organiziraju se već poznati događaji kao što su: Dani hrvatskog pučkog teatra, Majeva zabavaMoto-susret, Zlatni slavuj, a tu su i međunarodni susret Večer folklora i Prikaz Sv. Nikole u Palešniku. Najpoznatija manifestacija je Dani krumpira u Hercegovcu te Roštiljada.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1

 

Bicolor template supported by Naturalife Greenworld