LJETNA ČITAONICA ZA NAJMLAĐE PDF Ispis E-mail

Kampanji "Čitaj mi!" pridružile su se Hrvatska knjižnica Općine Hercegovac i školska knjižnica OŠ Slavka Kolara. Zajedničkom suradnjom dviju knjižnica započela je aktivnost namijenjena najmlađim članovima naše zajednice pod nazivom Ljetna čitaonica za najmlađe.

Prvi susret bio je 2. srpnja  u 18 sati u općinskoj knjižnici. Desetak djece strpljivo je i pažljivo poslušalo priču Riba duginih boja nakon čega su rado obojili ribicu-Srebricu svim duginim bojama.  Osim toga, gledali su i listali slikovnice tražeći svoje najdraže priče, ali i otkrivajući nove. Za kraj su tražili da im se pročita još jedna priča, a nakon toga smo svi zajedno otišli na druženje u obližnji parkić.

Sljedeća čitaonica bit će 17. srpnja u 18 sati. Veselimo se!

dscf1408 dscf1411 dscf1420 dscf1426   dscf1427

 

Bicolor template supported by Naturalife Greenworld