MOSLAVINA - MOJ ZAVIČAJ PDF Ispis E-mail

Turistička zajednica Sjeverna Moslavina

provodi akciju

"MOSLAVINA - MOJ ZAVIČAJ"
kojom biramo najljepše uređene dijelove
Grada Garešnice, te općina Hercegovac i Velika Trnovitica.

Akcijom se ocjenjuje uređenost pojedinih elemenata, uređenost okoliša, te kvaliteta turističkog proizvoda ili ponude, a kandidira se po jedan pojedinačni element u svakoj kategoriji:

• park u gradu ili mjestu
  • okućnica privatne kuće
  • balkon privatne kuće ili zgrade
  • suvenir

Molim sve zainteresirane, da se prijave na gore navedenu adresu. Prijava mora sadržavati ime, prezime, adresu, kategoriju u koju se prijavljuje, te fotografije.

Nakon zaprimljenih prijava na teren izlazi tročlano povjerenstvo koje kandidirane obilazi i boduje prema važećim kriterijima HTZ-a.

Natječaj traje od 13. travnja- 07. svibnja 2012.

Nagrađene ćemo kandidirati na "ZELENI CVIJET"- akciju u sklopu projekta "Volim Hrvatsku", Hrvatske turističke zajednice.

Objava rezultata i nagrađenih bit će 14. svibnja 2012.

Rezultate ćemo objaviti na web stranicama TZ Sjeverna Moslavina, te na radio postaji Krugoval 93,1 MHz.

Poradimo svi zajedno na uređenju okoliša i mjesta u kojem živimo, jer dobro se dobrim vraća!!!

TZ SJEVERNA MOSLAVINA

Trg hrvatskih branitelja 10